Zaplanuj podróż samodzielnie

Cztery lata temu głośnym echem odbił się upadek jednego z największych biur podróżniczych w Polsce. Wszystko to sprawia, że z roku na rok rośnie liczba osób planujących samodzielnie wakacje. Trzeba jednak szczerze przyznać, że nadal 60 % Polaków preferuje wyjazdy z biurem podróży.J osobiście wolę samodzielnie, wówczas jak ktoś powie zaplanuj podróż to wiadomo, że chodzi o to, żeby jak najwięcej zobaczyć.

Decydują się jednak na samodzielną wyprawy mamy większą pewność co do jakości obiektu noclegowego, ceny biletów lotniczych czy tego, że hotel położony jest blisko plaży. Rynek turystyczny nie tylko w Polsce zresztą zostanie całkowicie zrewolucjonizowany przez internet. Rezerwacja hotelu czy biletu lotniczego za pośrednictwem internetu jest bajecznie prosta, dzięki temu zaplanuj podróż jest proste w wykonaniu.

Biuro podróży w postaci pośrednika generuje zaś zdecydowanie większe koszty. Polacy za pośrednictwem internetu nie obawiają się organizowania nawet najbardziej egzotycznych wojaży. Coraz gorsze wyniki biur podróży można również upatrywać w niepokojach politycznych w państwach arabskich, jak Egipt czy Turcja, Tunezja. Arabska wiosna przełożyła się na mniejszą popularność tych państwa.

Comments are closed.