Popularne kierunki wakacyjne w 2015 roku – oferta wakacyjna 2015

Pomimo wciąż aktualnego kryzysu Polacy jeżdżą na wakacje. Co więcej odsetek tych, którzy mogą sobie pozwolić na wakacje nawet dwa razy do roku rośnie. W 2014 roku o ponad 7 % turystów więcej z Polski, postanowiło spędzić urlop poza granicami naszego pięknego kraju. Polacy nie są już jednak tak naiwni jeśli chodzi o kupowanie wycieczek. Jeśli Polak zdecyduje się na wyjazd zagraniczny to tylko ze sprawdzonym biurem podróży. Co ciekawe w roku 2014 najchętniej odwiedzanymi krajami była Grecja oraz Bułgaria. Polacy musieli zrewidować kierunki swych dotychczasowych podróży pod wpływem niedawnej arabskiej wiosny i niespokojnej sytuacji na półwyspie Arabskim. Oferta wakacyjna 2015 jest podobna jak w poprzednim roku. Cały rok wydaj się że będzie dosyć ciekawy.

Oferta wakacyjna 2015

Nasi rodacy coraz chętniej na wakacyjny urlop obierają kierunki zupełnie egzotyczne. Polacy nie boją wyjeżdżać między innymi do Kenii, Japonii czy Chin stanowiących zupełnie inne światy. Średnio na wakacyjny wyjazd w przeliczeniu na osobę wdajemy około 2500 zł. Coraz większą uwagę zwracamy również na standard hotelu, w którym mamy wypoczywać. Warto śledzić jaka będzie Oferta wakacyjna 2015.

Wakacje 2015 nad morzem

Warto wybrać się nad Polskie morze, w tym roku będzie tam bardzo wiele rozrywek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Podobnie jak w zeszłym sezonie tak i wakacje 2015 nad morzem zapowiadają się dość atrakcyjnie.

Comments are closed.