Wzbogacająca podróż.

Czy odwiedzając Ateny ktokolwiek z nas odpuścił sobie możliwość zobaczenia podwalin starożytności na żywo, czy widzieliśmy w jaki sposób odbywa się życie jak ulice Grecji wieczorami zapełniają się wielokulturowymi i wielonarodowymi tłumami które śpiewają tańczą i cieszą się życiem.

Każdy kto choć raz odwiedził ten kraj zakochał się w nim do reszty ponieważ Grecja jest niewątpliwie bardzo ciekawym i zmiennym krajem wielu młodych ludzi decyduje się na wyprawy na Greckie wyspy w celu zarobienia pieniędzy, ale właśnie dzięki takim wyjazdom mamy także okazję znacznie szerzej przyjrzeć się kulturze, i celebrowaniu życia jakie w Grecji zauważalne jest na każdym kroku. Każdy bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania rodowity Grek kocha swój kraj, kocha kulturę i zamiłowanie do śpiewu czy narodowego tańca jakim jest Grek Zorba.

Nikogo przechadzającego się po maleńkich wąskich uliczkach Aten nie dziwią mieszkańcy rozkładający krzesełka wieczorami i zaczynający wygrywać narodowe pieśni, młodzież ceni sobie możliwości jakie Grecja im daje wiedzą że ceniąc własny kraj i oni doceniani będą w świecie.

Napisz komentarz

Musisz mieć konto żeby komentować.