Wycieczki krajoznawcze

Wycieczki krajoznawcze to nie tylko nudne zwiedzanie zakurzonych muzeów i nudnych starych budynków. Szczególnie wycieczki organizowane przez biura podróży zapewnią ci wiele ciekawostek i atrakcji. Do tego dowiesz się wielu ciekawych rzeczy spędzając miło czas i wcale się nie nudząc. Wycieczki takie są przeplatane różnymi dodatkowymi atrakcjami, mogącymi doświadczyć nam nawet zastrzyku adrenaliny i szczypty strachu. Jeśli chcielibyśmy odwiedzić wszystkie unikalne i wspaniałe miejsca w Polsce, musielibyśmy się rozdwoić, ponieważ brakłoby nam czasu. Jednak wycieczki do tych najpiękniejszych i najbardziej wartych odwiedzenia miejsc są szczerze polecane. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego; czy to góry, czy nad morze, na równinach, na wyżynach, wszędzie, w całej Polsce, kryje się coś unikatowego wartego zobaczenia i poznania.

Dlatego jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji uczestniczenia w takim rodzaju wycieczki, nie czekajmy dłużej tylko zapiszmy się na wycieczkę krajoznawczą, których obecnie jest bardzo dużo, czy to w biurach podróży, w miejscach nauki czy pracy, wszędzie znajdziemy możliwość wyjazdu na wycieczki krajoznawcze, które doświadczą nam wielu wspaniałych przeżyć i nowych wiadomości.

Jest wiele możliwość podróży krajoznawczych po Polsce. Możemy rozpocząć wycieczkę szlakiem drewnianych kościołów które zostały wpisane w 2002 roku na Listę Światowego Dziedzictwa przez UNESCO. Kościoły te to:
– Kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Dębnie
– Kościół pod wezwaniem św. Leonarda w Lipnicy Murowanej
– Kościół pod wezwaniem św. Filipa i Jakuba Apostołów w Sękowej
– Kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Binarowej
– Kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i św. Michała Archanioła w Haczowie
– Kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Bliznem

Wędrując szlakiem drewnianych kościołów noclegi z których skorzystamy to raczej pokoje gościnne i pensjonaty. Nie możemy liczyć na wypoczynek w ekskluzywnym hotelu.

Napisz komentarz

Musisz mieć konto żeby komentować.