Wakacyjna wyprawa do zaginionego świata – Wenezuela

Liczne oferty biur podróży skłaniają do tego, by wakacyjny pobyt spędzić w coraz bardziej egzotycznych krajach świata.
Ameryka Południowa i egzotyczna wyprawa do Wenezueli są z pewnością takim miejscem. „Indiański” urlop w karaibskim kraju, to gwarantowany wypoczynek dla przebywających tutaj turystów. Palące promienie słońca schładza łagodna bryza, leniuchowanie w cieniu palm, rosnących w odległości kilku metrów od szmaragdowego morza, szum fal, nurkowanie w morzu – ten wakacyjny pakiet gwarantuje nam klimat i urok tego miejsca.
Miejscowa obsługa okolicznych hoteli dokłada starań, by w pełni spełnić życzenia turystów.

 

Stolica Wenezueli, Caracas – pięciomilionową metropolia zachwyca żywiołowym rytmem życia. Piesza promenada Grande Sabana, czynna 24 godziny na dobę o każdej porze jest pełna turystów. W ciągu dnia jest to wielki kompleks domów towarowych, agencji podróży, natomiast nocą przeistacza się w miejsce spotkań i kolacji przy winie. Miejscem szczególnym na mapie tego kraju są parki narodowe zajmujące 20 % powierzchni kraju. Zobaczyć w nich możemy ponad 1500 gatunków zwierząt i ćwierć tysiąca gatunków roślin. Dżungle rzeki Orinoko, jaskinie Guacharo – to prawdziwe cudy natury. Park narodowy w Canaimie, to nie tylko kolorowe papugi, ale też najwyższa na świecie wodna kaskada – Wodospad Anioła.
Wyprawa do zaginionego świata Ameryki Południowej – jeśli tylko chcemy może stać się najokazalszą wakacyjną podróżą marzeń.

Comments are closed.